muzyka

Już jest! Długo oczekiwany, pierwszy album naszego chóru! Dostępny tylko i wyłącznie na naszej stronie do posłuchania dla Wszystkich (rozwijany odtwarzacz na dole naszej strony). Piosenki gospel od serca, od duszy – muzyki, która łączy w sobie zarówno głębokie wartości duchowe, jak i radość ze stąpania po tym świecie i cieszenia się każdym danym nam dniem. Z drugiej strony mikrofonu grupa kilkunastu osób w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, o różnych profesjach, których połączyło zamiłowanie do dzielenia się swoją pasją. 

Dziewięć autorskich kompozycji w języku polskim i angielskim, nie ma znanych nazwisk, nie ma specjalnych, zaproszonych gości/wokalistów, ale za to jest 100% Wroclaw Gospel Choir z solistami-chórzystami. To właśnie my – Wroclaw Gospel Choir, czyli Wrocławski Chór Gospel i nasza pierwsza płyta, którą chcemy się ze słuchaczami podzielić.

Dziękujemy Wszystkim tym, którzy w 2014 roku nagrali z nami singiel pt. „Jak Dzieci”. Specjalne podziękowania dla Wojtka Białoskórskiego – bez Ciebie nie byłoby tej płyty!

kompozycje, teksty, aranżacje, przygotowanie chóru, produkcja, mix, mastering, projekt okładki:  Rafał Rudawski,

gitary /Jak Dzieci/:  Wojciech Świerczyna
instrumenty perkusyjne:  Patryk Zakrzewski
realizacja nagrań:  Wojciech Białoskórski
zdjęcia: Grzegorz Ciesielski

Kompozycje chronione przez ZAIKS. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Rafał Rudawski 2011-2021