aktualności

Pierwszy nasz album jest już dostępny !!! 2.02.2018

To już stało się faktem! Pierwszy album Wroclaw Gospel Choir jest już gotowy 🙂 Zapraszamy do zakładki MUZYKA !!!

Dziewięć autorskich kompozycji w języku polskim i angielskim, nie ma znanych nazwisk, nie ma specjalnych, zaproszonych gości/wokalistów, ale za to jest 100% Wroclaw Gospel Choir z krwi i kości z solistami-chórzystami!

A tak nagrywaliśmy:

 

Szansa dla Ciebie !!! Ogłaszamy otwarty nabór do Wroclaw Gospel Choir !!! 13.09.2017

Wraz z nowym rokiem szkolnym/akademickim, ogłaszamy otwarty nabór do naszego chóru! Zapraszamy osoby, które ukończyły 16 rok życia, limitów górnych nie ma 😉

Zapraszamy w czwartki o godzinie 18:00, ul. Zemska 16c (budynek SP nr 113), sala P2 podziemia.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia na: biuro@wroclawgospel.com

Wyłącz telewizor, przestań grać w gry, pozbądź się nudy, zrób coś wreszcie dla siebie i zacznij śpiewać z nami!

 

Relacja z koncertu w Sosnowcu 20.05.2017

Tak było 20 maja w Sosnowcu, gdzie występowaliśmy podczas III edycji Nocy Muzeów: zobacz!

 

Zapraszamy na koncert 14.03.2017

Serdecznie zapraszamy na koncert Wroclaw Gospel Choir, który odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 19:00 w Galerii Sztuki Muzeum Okręgowego w Lesznie w ramach VII Międzynarodowych Warsztatów Gospel.
Szczegóły tutaj (kliknij)

 

Nowa odsłona strony 14.03.2017

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, gruntowne zmiany przeszła nasza strona. Obecnie trwają prace konserwacyjne, aktualizacje bazy danych oraz zwiększanie miejsca na serwerze.

 

Nagrywamy płytę!!! 9.11.2016

Miło nam poinformować, że jesteśmy już bliżej końca nagrywania naszej autorskiej płyty. Będzie to pierwsza w pięcioletniej historii chóru, w dodatku w pełni autorska (!!!) płyta Wroclaw Gospel Choir! Tym samym rozpoczynamy kolejny rozdział w działalności chóru. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, która jest aktualizowana na bieżąco.
A już w najbliższy weekend wybieramy się do Niemiec na warsztaty gospel! Pozdrawiamy ciepło w ten jesienno-zimowy czas!

 

Podsumowanie sezonu wiosenno-letniego 9.11.2016

Wiosna-lato 2016 to intensywny czas prób w naszym chórze, praca nad najmniejszymi szczegółami dynamicznymi i artykulacyjnymi w głosach, indywidualne ćwiczenia, przygotowania do nagrań. W tym roku skupiliśmy się głównie na nagraniach naszej płyty, o którą pytacie podczas koncertów i mailowo.

 

Warsztaty Gospel w Kątach Wrocławskich! 11.04.2016

Serdecznie zapraszamy Wszystkich mieszkańców Kątów Wrocławskich i okolic, zarówno dużych jak i małych (nie ma limitów wiekowych!) na warsztaty gospel, które odbędą się 17 kwietnia 2016 roku w Kątach Wrocławskich w Przedszkolu i Żłobku „Junior”, ul. Zielińskiego 5, godzina: 9:00 – 16:00.

W trakcie warsztatów będzie prowadzony nabór do Kąteckiego Chóru Gospel! Dla uczestników, na zakończenie specjalny, zamknięty koncert Wroclaw Gospel Choir!

WSTĘP WOLNY!!!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ (imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, wiek) TUTAJ

 

Wiosenny nabór do chóru! 11.04.2016

Chcesz śpiewać z nami? Mamy dobrą wiadomość! Otwieramy wiosenny nabór! Zapraszamy w każdy czwartek, godzina 18:00, Szkoła Podstawowa nr 113 ul. Zemska 16c (Wrocław – Nowy Dwór), sala P2!